Rehvide müük
Rehvidevahetus.ee

Talverehvid

Vaadake millised on erinevad pakutavad talverehvid, mille järgi talverehve valida ning kuidas talverehve kõige soodsamalt osta.

Talverehvid

Kui lehed hakkavad puudel langema, hakkab vaikselt ka meenuma vajadus varsti rehve vahetada. Autot on niigi üsna kulukas ülal pidada ning ometigi peab ostma jälle uued talverehvid. Kui suvel, kannatab sõita ka lamellrehviga, siis talveks on soovitatud osta ikkagi spetsiaalselt selle jaoks tehtud talverehvid (naastrehvid).

Otsite soodsa hinnaga kvaliteetseid talverehve? Toome välja parimad talverehvid aastal 2020/2021 ning erinevaid talverehvide tootjaid, et saaksite leida oma autole õiged talverehvid.

talverehvid, naastrehvid

Miks talverehve vaja on?

Eesti seaduste kohaselt, peaks igal autol olema talvehooajal talverehvid (või lamellrehvid ehk M+S rehvid, mida võib kasutada aastaringselt) ning seda eelkõige meie kliimavööndi tõttu. Talviti on teed tänu jäitele, lumele ning jääle libedad ning seetõttu ka ohtlikud, eriti kui autol peaksid puuduma selleks õiged rehvid.

Seepärast, tasub meie talvises kliimas valida aastaajale spetsiaalselt valmistatud rehvid. Ostes oma autole uued talverehvid, võite olla kindel, et liiklete turvaliselt ning saate parima võimaliku sõidukogemuse.

Milliste rehvidega võib Eestis talvel sõita?

Alates 1. detsembrist on Eestis talverehvid kohustuslikud. See tähendab, et alates sellest kuupäevast võite sõita vaid talverehvidega (naastrehvid) või M+S ehk lamellrehvidega. Oluline on teada, et valides autole lamellrehvid, peate kindlasti jälgima, et rehvid oleks tähistatud kolme mäetipu kujutisega, mille keskel on lumehelves (ingl. k - Mountain Snowflake). Seda just sellepärast, et on olemas ka nö "Kesk-Euroopa lamellrehvid", mis on mõeldud soojemas kliimas asuvatesse riikidesse aastaringseks kasutuseks. Sellist tüüpi lamellrehvid (ilma tähiseta) on tihti ka odavamad, aga pole lubatud Eestis, ega muudes riikides kasutamiseks, kus on talverehvid seaduse järgi kohustuslikud.

Sellepärast, vaadake alati lamellrehve valides, et neil oleks peal vastavad tunnused meie kliimas kasutamiseks.

Meie soovitus oleks siiski osta talveks ikka korralikud naastrehvid, et tagada parim võimalik pidamine ning sõidukogemus.

Mis vahe on talverehvidel ja lamellrehvidel?

Talverehvid on niiöelda naastrehvid, ehk spetsiaalset tüüpi mustriga rehvid, kus lisaks on rehvi sees "naelad". Need naastud tagavadki talvistes ilmastikuoludes parema pidamise. Lamellrehvid (MS rehvid) seevastu on tehtud sellise mustriga, et need sobivad nii talvel- kui ka suvel sõitmiseks. Kuigi, võite sõita nii lamell- kui ka spetsiaalsete talverehvidega, soovitame me valida talvel ikkagi selleks ettenähtud rehvid.

Talverehvide müük

Talverehvide müük toimub nagu teistegi rehvide puhul tänapäeval suuresti läbi interneti. On kümneid suuremaid rehvimüüjaid, kes pakuvad soodsalt talverehve müügiks igale maitsele. Laia valiku talverehve leiate pea kõigi tuntud rehvitootjate valikust, nagu Michelin, Goodyear, Nokian või Bridgestone, aga ka näiteks erinevate vähemtuntumate rehvimüüjate valikust.

Kasutatud talverehvide müük

Soovite osta hoopis kasutatud talverehvid? Mitmed Eesti rehvimüüjad pakuvad müügiks ka vähekasutatud talverehve, millel korralik muster ning sellistel juhtudel on need läbinud enamasti ka kvaliteedikontrolli, mis tähendab et saate kaasa müüja garantii, et ostetud kasutatud talverehvid on kvaliteetsed.

Ennem kasutatud talverehvide ostmist veenduge, et olete kursis sellega kaasnevate riskide ning ohtudega. Oleme selle teema kokku võtnud ka postituses: kasutatud rehvid, kust saate lugeda täpsemalt, mis võib kaasneda kasutatud talverehvide ostmisega jpm.

Kontaktivaba rehvivahetus

Kui olete ostnud talverehvid ning vajate rehvivahetust, vaadake lähemalt pakkumist: rehvivahetus ning huvi korral lugege lähemalt ka teemal: suverehvid.

Rehvitööde hinnad

al. € 30

Rehvivahetus
 • 4 Rehvi täisvahetus
 • Rehvide tasakaalustamine
 • Kontaktivaba rehvivahetus
Broneeri aeg

€35/h

Remondi- ja hooldustööd
 • Õlivahetus
 • Velgede parandus
 • Rehvide parandus
Broneeri aeg

€ 40/h

Elektriku tööd
 • Diagnostika
 • Autoalarmid
 • Pardaelektroonika
Broneeri aeg

Rehvid ning rehvitööd

rehvivahetus tallinnas

Rehvivahetus Tallinnas ja Tartus kvaliteetselt ja soodsalt

Otsite kvaliteetset rehvide vahetamise teenusepakkujat? Olete õigel rehvitöökoja kodulehel! Vaadake millised on parimad rehvitöökojad Tallinnas ja Tartus.

Rehvivahetus
rehvide utiliseerimine, rehvide taaskasutamiskeskus, kasutatud rehvide kogumispunkt
Rehvide utiliseerimine
 • Rehvide kogumispunkt

Rehvide utiliseerimine, kuhu saab kasutatud rehve viia? Lugege, kuhu viia oma kasutatud rehvid tasuta.

rehvid, talverehvid, suverehvid, lamellrehvid, ms rehvid, soodsad rehvid, rehvipood
Rehvid
 • Kogu info rehvidest

Vaadake milliseid rehve pakutakse, mille järgi rehve valida ning kuidas leida soodsalt rehvid.

rehvide müük, rehvide müük tallinnas, rehvide müük tartus, rehvi e-pood
Rehvide müük
 • Kuidas osta rehve?

Kuidas otsustada, millised rehvid on parimad? Lugege juhendit, kuidas valida õigeid rehve.

suverehvid, soodsad suverehvid, suverehvide müük, kasutatud suverehvid
Suverehvid
 • Info suverehvidest

Miks valida suveks just suverehvid ning kuidas leida soodsa hinnaga suverehve internetist.

rehvitööd, rehvitöökoda, rehvide parandus, rehvi parandus
Rehvitööd
 • Info rehvitöödest

Millised on levinud rehvitööd ning kui palju need maksavad. Vaadake lähemalt rehvitöödest.

talverehvid, naastrehvid, lamellrehvid, ms rehvid, naelrehvid, naelkummid
Talverehvid
 • Info talverehvidest

Talverehvid ehk naastrehvid on parim valik talvisteks sõitudeks. Loe lähemalt talverehvidest.

+